Neden Bizi
Seçmelisiniz

En uygun fiyat garantisi

En uygun korsan taksi firması

Tecrübeli sürücü kadromuzla ve siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımızla, zamanında, kaliteli araçlarımızla kapınızdan alıp İstanbul'un her noktasına 7/24 saat sınırsız korsan taksi hizmeti vermekteyiz. Amacımız; Siz değerli müşterilerimizi güvenli, hesaplı, kaliteli, konforlu ve en uygun fiyatlı korsan taksi hizmetimizle mutlu edebilmektir.

car-item

İstanbul geneli istediğiniz her noktaya ve şehirler arası özel korsan taksi hizmeti alabilirsiniz. Yapacağınız her özel yolculukta indirimli fiyatlarımızdan çok memnun olacaksınız. Geri dönüşlerinizde aynı araç ile %10 indirimlidir. Bizden 15 dakika bekleme süresi ücretsizdir. Araçlarımızı bekletme ücreti saati 30 TL'dir. Örnek; A noktasından, B noktasına 15 Km yolculuk için 40 TL ödeme yaptınız.Tekrar geri dönüş için aracımızı 15 dakika beklettiniz. A noktasına aynı aracımızla dönüş yaptığınızda yüzde %10 indirim uygulanarak 30 TL dönüş ücreti alınacaktır. Gidiş geliş fiyatımız toplam 40+30=70 TL olacaktır. Aynı araçla geri dönün, %10 indirimli ödeyin. Randevulu müşterilerimize özel indirimli fiyatlarımızı ve uygulamalarımızı çok seveceksiniz. Korsan taksi numarası arıyorsanız bize hemen 0530 825 92 33 no’lu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ucuz taksi hizmetinin adresi, özel korsan taksi hizmeti tüm kalitesi ve güveni ile One Korsan Taksi Durağı olarak yanınızda yer alıyoruz. Size en yakın taksi bir telefonunuzda adresinize gelen One Korsan Taksi. İndirimli fiyatlar ve özel hizmet kalitesi ile taksicilikte güvenin ve istikrarın adresiyiz..

whatsapp iletişim whatsapp iletişim